(ZDJĘCIA) Okradli kobietę i grozili jej bronią. Wśród zatrzymanych wnuczka!

2
fot. KPP Kutno

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy napadli na 69-letnią mieszkankę Kutna w jej mieszkaniu. Zabrali jej złoto. Mienie w całości zostało odzyskane. Sąd zastosował wobec nich 3 miesiące tymczasowego aresztowania. Za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia.

10 czerwca 2019 roku około godz. 15.20 do mieszkania 69-letniej kobiety przyszła w odwiedzimy wnuczka, która przyprowadziła dwóch swoich kolegów. Mężczyźni byli zamaskowani i po wejściu do mieszkania jeden z nich przyłożył kobiecie do głowy narzędzie przypominające broń, a następnie przewrócili ją.

Żądali wydania pieniędzy oraz złota. Ukradli obrączkę oraz złoty pierścionek, a następnie cała trójka uciekła z mieszkania. 69 latka natychmiast powiadomiła policję o całym zajściu. Sprawcy napadu zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia.

Dwóch mężczyzn 30- i 41-latek oraz 27-letnia kobieta trafili do policyjnego aresztu. Skradzione złoto zostało przez policjantów odzyskane i trafiło już do właścicielki.

12 czerwca 2019 roku usłyszeli prokuratorskie zarzuty za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Kutnie zastosował wobec mieszkańców Kutna środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztowania.

ZDJĘCIA ZATRZYMANYCH:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here