(ZDJĘCIA) Osobówka wymusiła pierwszeństwo, motocyklista w szpitalu

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło przed godziną 8. na skrzyżowaniu ul. Łęczyckiej z Barcewicza. Zderzyły się tam ze sobą samochód i motocykl.

AKTUALIZACJA:

Jak powiedziała Panoramie Daria Fraszczyk z KPP Kutno, 28-letnia kobieta kierująca osobowym fordem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym 30-letnim motocykliście i doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Na razie nie wiadomo, jak poważnych obrażeń doznał motocyklista.

W okolicy tworzą się spore korki, ruch jest mocno utrudniony. Pas z ul. Łęczyckiej w kierunku wiaduktu jest całkowicie zablokowany.

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl
reklama


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

20 WYPOWIEDZI

 1. Kolejny dawca organów, kolejny debil na motorze…. i jakoś kolejny raz się czyta ze kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo!!! Nie pojazd a rozum, wyobraźnia i umiejętności świadczą o tym czy jest się dobrym kierowca i często kierowcom osobówek brakuje wszystkich 3 cech

  • Widziałam prawdopodobnie bezpośrednio po zdarzeniu. Ewidentnie wina kierowcy osobówki. Innej opcji nie ma. Popatrz na zdjęcia. Auto bokiem jechało na drodze z pierwszeństwem? I zahamował a motor wtedy w niego bęc? Proszę….

 2. Do xd
  Jeśli ktoś wymusi tobie pierszeństwo w ostatniej chwili to teź mam powiedzieć źe jesteś debilem bo nieopanowałeś auta.
  Zastanów się co piszesz.
  Cykliści źyczę szybkiego powrotu do zdrowia. A. B.

 3. Sylwia serio? Kolejny człowiek z pasją, jechał prawidłowo. Prawdopodobie mąż, ojciec. Na pewno czyjś syn… Nie masz rodziny? Ciekawe jakim Ty jesteś kierowcą… Ludzie to debile na prawdę, internet powinien być zakazany :/

   • Pewnie po pierwszych słowach nie czytał dalej, chociaż jeżdżę i tym i tym to odkąd wsiadłem na motocykl to zdałem sobie sprawę że niektórzy oczywiście nie wszyscy, jeżdżący samochodami widząc motocyklistę potrafią, albo przyspieszać, albo zjeżdżać i utrudniać przejazd są też motocykliści którym coś brakuje ale widząc takie komentarze plujące jadem to widać jakie kto ma podejście do ruchu ulicznego.

  • Gówno 💩 prawda, sam miałem podobny przypadek i to jadąc samochodem było po deszczu gość dojeżdżał samochodem i chociaż go widziałem myślałem że się zatrzyma a on sobie wyjechał, niestety było za późno żeby uniknąć zderzenia, ale to on w mój prawy przód uderzył. Nie życzę nikomu takich przygód ale za dużo wymuszeń i to celowych.

 4. To prawda duzo jest celowych wymuszen a te co twierdzi ze niby gdyby jechal 40 to by wychamowal i nic by nie bylo to proponuje wsiasc na motocykl i wychamowac na 15 metrach .a najwiecej madruja sie ci co nie jezdzili na motocyklu i powielaja glupie tematy.

  • Czyli motocyklista nie dostosował prędkości do warunków i nie przewidział że ktoś go nie zauważy !!! DOBRE !!!!Powinni uczyć motocyklistów że ich nie widać !!!! motocyklista to tylko 15% tego co widać gdy patrzy się na samochód .Dlaczego motocykliści mają wypadki i będą mieć : Bo ich nie widać !!!! małe światełka duża prędkość nie do oszacowania przez obserwującego ,ryczący silnik który powoduje że dźwięk jest nie do określenia z którego kierunku dochodzi a na siedzeniu siedzi kostucha w gotowości by ściąć im głowę każdy wyjazd na motocyklu to szukanie śmierci !!!! a ona siedzi z tyłu na siedzeniu cichutko i czeka .Jazda na motocyklu to jak kopanie koparką na polu minowym .

Comments are closed.

reklama