(ZDJĘCIA) Ostatni sparing na piątkę, KS Kutno rozgromił rezerwy Wisły Płock

0

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej IV ligi piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozgromili rezerwy ekstraklasowej Wisły Płock aż 5-1.

W pierwszej połowie padły trzy gole. Worek z bramkami rozwiązał się w 17. minucie, gdy jeden z płocczan niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki. Siedem minut później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Maciej Kowalczyk. Przed przerwą wynik na 3-0 ustalił zaś Łukasz Dynel.

Po zmianie stron mecz rozgrywany był przy blasku jupiterów. W 54. minucie po raz drugi golkipera Wisły Płock pokonał Łukasz Dynel, zaś pięć minut później piątą bramkę dla KS-u strzelił wprowadzony wcześniej Adrian Marcioch. Oprócz niego w 55. minucie na boisku zameldowali się ponadto Dmitry Pietrow, Roman Periżhok, Gracjan Sobczak i Kamil Bartos. W 46. minucie nastąpiła również zmiana w kutnowskiej bramce – Konrada Reszkę zmienił Michał Sokołowicz.

W 80. minucie goście zdobyli honorową bramkę po stałym fragmencie gry i mecz ostatecznie zakończył się zdecydowanym zwycięstwem KS-u 5-1.

KS Sand-Bus Kutno 5-1 Wisła II Płock
1-0 17. gol samobójczy
2-0 24. Maciej Kowalczyk
3-0 42. Łukasz Dynel
4-0 54. Łukasz Dynel
5-0 59. Adrian Marcioch
5-1 80. gol dla Wisły

KS: Reszka (46. Sokołowicz) – Padzik, Kowalczyk, Kaczor, Gawlik, Cichacki (55. Pietrow), Miarka (55. Periżhok), Kralkowski (55. Sobczak), Wielgus (55. Bartos), Dynel, Brochocki (55. Marcioch)

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl