(ZDJĘCIA) Piękny jubileusz Państwa Ciesielskich, są małżeństwem od pół wieku!

0
fot. Urząd Miasta Kutno

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie miała miejsce wyjątkowa uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Jubileusz Złotych Godów świętowali Państwo Halina i Jan Ciesielscy, którzy wstąpili w związek małżeński dnia 5 lipca 1969 roku.

Aktu dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Prezydent Miasta Kutna Zbigniew Burzyński. Jednocześnie Prezydent Burzyński przekazał dostojnym Jubilatom wyrazy uznania i podziękowania za długie pożycie małżeńskie, będące pięknym przykładem dla młodych ludzi.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodziny – córek Małgorzaty oraz Marzeny oraz wnucząt Wiktorii, Natalii, Julii i Eryka, którzy byli obecni z Jubilatami w tym jakże ważnym dla nich dniu. 

Szanownym Jubilatom składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych, szczęśliwych lat spędzonych w zdrowiu, zgodzie i wzajemnej miłości.

źródło: UM Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here