(ZDJĘCIA) Piękny jubileusz Państwa Komaszuk. 50 lat minęło jak jeden dzień!

0
fot. UM Kutno

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie Złote Gody świętowali Państwo Alicja i Jan Komaszuk. Z tej okazji Zastępca Prezydenta Miasta Zbigniew Wdowiak dostojnym Jubilatom przekazał serdeczne gratulacje oraz uhonorował medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

W słowach skierowanych do czcigodnych jubilatów Prezydent pogratulował wspólnie spędzonych lat oraz podziękował za wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych ludzi.

„Z okazji tak znakomitego jubileuszu życzę Państwu, aby kolejne lata wspólnego życia upłynęły przede wszystkim w zdrowiu. To jest ta szczególna wartość, którą wraz z wiekiem doceniamy. Życzę, aby ten czas nie płynął szybko, abyście mogli Państwo jeszcze wspólnie przez długie lata cieszyć się radością, wspólnotą z dziećmi, z rodziną i krewnymi. Oby to był dobry czas dla Państwa. Wszystkiego dobrego w imieniu władz samorządowych miasta Kutna” – mówił prezydent.

Jubilaci Złotych Godów Państwo Komaszuk to mieszańcy Kutna, którzy przysięgę małżeńską wypowiedzieli 19 kwietnia 1969 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie. Są szczęśliwymi rodzicami synów Dariusza i Marka. Doskonale odnajdują się również w roli dziadków wnuka Igora.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.

źródło: UM Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here