(ZDJĘCIA) Pijany kierowca rozbił auto na drzewie. Dwie osoby w szpitalu!

  Do bardzo groźnego wypadku doszło przed godziną 5 na ulicy Staszica, gdzie na drzewie rozbił się samochód osobowy. Jego kierowca był kompletnie pijany!

  O 4:50 do dyżurnego KP PSP w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Staszica, nieopodal skrzyżowania z ul. Długosza. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policję.

  Aktualizacja:

  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy i miał 2,2 promila. Dwóch pasażerów trafiło do szpitala, ich obrażenia są w trakcie ustalania – powiedziała Panoramie asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

  Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, autem na łowickich numerach rejestracyjnych poruszać mieli się obywatele Ukrainy.

  ZDJĘCIA Z WYPADKU:

  reklama

  reklama

  reklama

  reklama

  reklama

  reklama

  reklama

  5 KOMENTARZE

   • Ukraińcy powinni mieć zakaz kupowania aut na terenie Polski. Ciagle powoduja PIJANI wypadki. Robią co chcą bo wiedzą że w razie czego się zwina do siebie i im wszystko jedno.

  Comments are closed.