(ZDJĘCIA) PILNE: Siedem zastępów straży pożarnej walczy z pożarem! To kolejne podpalenie?!

1

Siedem zastępów straży pożarnej z powiatu kutnowskiego gasi pożar budynku gospodarczego, do jakiego doszło w miejscowości Orłów-Parcel. Niewykluczone, że to kolejne w ostatnim czasie podpalenie!

Jak powiedział Panoramie dyżurny KP PSP w Kutnie, o godzinie 21:43 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Orłów-Parcel (gm. Bedlno). Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy straży pożarnej z regionu.

reklama

Na miejscu działa w tej chwili siedem zastępów straży pożarnej z Kutna, Krzyżanowa oraz OSP z gminy Bedlno. Trwają działania gaśnicze stodoły – powiedział Panoramie dyżurny kutnowskich strażaków.

Wiele wskazuje na to, że do pożaru przyczyniły się osoby trzecie i może być to kolejne w tym miesiącu podpalenie. W listopadzie strażacy trzykrotnie walczyli z żywiołem w okolicach Orłowa i za każdym razem jako prawdopodobną przyczynę wskazywano podpalenie.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. Nie chodzi o złośliwość czy coś w tym stylu. Ale jesli dobrze pamiętam to zaczęło się jakoś w lipcu i to juz któryś z kolei pożar w tej miejscowości. Ostatnimi czasy tzn. W listopadzie 3 razy się paliło i to zawsze jakoś weekendowo. Więc no nie sądzę ze to coś innego niż podpalenia i może w końcu policja coś by zrobiła aby złapać osobę odpowiedzialną za to….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here