(ZDJĘCIA) Po interwencji radnych naprawią dziurawą drogę na Azorach

reklama

Po interwencji radnych Tomasza Rędzikowskiego i Roberta Feliniaka niebawem dojdzie do remontu drogi na Azorach.

Jak mówią radni, droga gruntowa będąca zjazdem z DK92 przebiegająca obok byłego już sklepu PSS Społem znajduje się w dość opłakanym stanie.

reklama

Występują tam niezliczonej ilości wyrwy, które po każdym opadzie deszczu zamieniają się w bajora. Dojazd do znajdujących się nieopodal bloków mieszkalnych przysparza mieszkańcom ogromne trudności. Ponadto wjeżdżające tam cyklicznie tzw. ‘śmieciarki’, które siłą rzeczy są ciężkim sprzętem, przyspieszają dewastację nawierzchni – napisali w interpelacji radni Tomasz Rędzikowski i Robert Feliniak.


Odpowiedzi na pismo rajców udzielił zastępca prezydenta Kutna.

reklama

Zgadzam się z Panów opinią w sprawie pilnej potrzebny naprawy w/w nawierzchni – komentuje Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna. – Przewidujemy realizację tego zadania w roku bieżącym. Remont drogi zostanie przeprowadzony po wyłonieniu nowego wykonawcy na prowadzenie remontów dróg o nawierzchni gruntowej w miesiącu kwietniu.
reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...