(ZDJĘCIA) Podział punktów przy Kościuszki, remis KS-u z GKS-em II Bełchatów

Choć w środowym meczu gole strzelali tylko kutnowscy piłkarze, KS Kutno zremisował 1-1 z GKS-em II Bełchatów. Samobójczą bramkę strzelił Eryk Padzik, a remis uratował Przemysław Nawrocki.

Oba gole padły w pierwszej połowie – w 8. minucie we własnym polu karnym niefortunnie interweniował Eryk Padzik i wpakował futbolówkę do własnej siatki. Później GKS miał jeszcze kilka szans na podwyższenie prowadzenia, ale przyjezdnym brakowało szczęścia.

- R E K L A M A -

Tuż przed przerwą błąd golkipera z Bełchatowa wykorzystał Przemysław Nawrocki i doprowadził do remisu. Po przerwie, choć sytuacji z obu stron nie brakowało, więcej goli już nie padło i ostatecznie obie drużyny do swojego konta dopisały po jednym punkcie.

KS Sand-Bus Kutno 1-1 GKS II Bełchatów
0-1 8. Eryk Padzik (samobój.)
1-1 41. Przemysław Nawrocki

KS Kutno: Komorowski – Placek, Kowalczyk, Kobryń, Padzik – Pietrow, Jakubowski (75. Cichacki), Nawrocki, Wielgus (84. Nadolski), Zagajewski, Michałek