(ZDJĘCIA) Policja i wojsko na ulicach Kutna. Ruszyły wspólne patrole służb

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku z pandemią koronawirusa. Wspólne służby to głównie monitorowanie sytuacji związanej z przemieszczaniem się osób.

Stan epidemii to dla każdego z nas test na odpowiedzialność. Wprowadzone nakazy i obostrzenia, mają na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, policjanci czuwają nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów. Większość Polaków stosuje się do wydawanych zaleceń, jednak wciąż zdarzają się sytuacje, które narażają nas wszystkich na ryzyko zarażenia.


- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

„Na ulicach Kutna pojawiły się wspólne patrole policjantów oraz żołnierzy WOT z 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie. Mundurowi przede wszystkim zwracają uwagę na osoby przemieszczające się na terenie miasta. Kontrolują, czy piesi zachowują wyznaczoną przepisami odległość oraz czy się nie grupują. Patrole sprawdzają, czy przestrzegane są zakazy dotyczące przebywania na placach zabaw i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne” – komentuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Warto dodać, że w Kutnie spotkać można również radiowozy policji i straży miejskiej z megafonami nadającymi apele do mieszkańców o pozostanie w domach.

Kolejki pod aptekami i bankami, policja z megafonem, czyli Kutno w stanie epidemii

Kolejki pod aptekami, bankami czy pocztą, a do tego patrole policji i straży miejskiej nadające komunikaty z megafonów – tak wygląda krajobraz w ścisłym centrum Kutna w trakcie stanu epidemii.PRZECZYTAJ WIĘCEJ: https://panoramakutna.pl/zdjecia-wideo-kolejki-pod-aptekami-i-bankami-policja-z-megafonem-czyli-kutno-w-stanie-epidemii/

Opublikowany przez Panorama Kutna Poniedziałek, 30 marca 2020


- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. Parodia żołnierz na patrolu………………..bez broni, czyli jako kto. Chociaż może niech WOT nie używa broni bo sobie krzywdę zrobią

Comments are closed.Ostatnio dodane: