(ZDJĘCIA) Poparzeni Kawą Trzy grają nad Ochnią

0

Ruszył blok koncertowy trzeciego, ostatniego dnia 45. Święta Róży. Przed kutnowską publicznością skoczne rytmy rocka, punka i ska prezentuje zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Poparzeni Kawą Trzy to zespół niezwykły. Wszystko dla tego, że w sporej części jest złożony z… dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Tworzą go Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Rafał Bryndal, który jest twórcą większości tekstów zespołu. Co ciekawe, Bryndal przez weekend jest prowadzącym na Scenie nad Ochnią.

Muzyka zespołu to mieszanka wielu różnych stylów muzycznych, w których dominują rock, punk i ska. Największy hit Poparzonych Kawą Trzy to „Byłaś dla mnie wszystkim” i oczywiście nie mogło go zabraknąć podczas występu w Kutnie.

reklama
Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here