(ZDJĘCIA) Postapokaliptyczna zadyma w centrum Kutna!

0

Postapokaliptyczna zadyma – tak najkrócej można podsumować show, jakie dał Teatr Fuzja w ramach X Festiwalu Ognia Fireshow 2019.

Po paradzie, która otworzyła tegoroczną imprezę, akcja przeniosła się na Plac Piłsudskiego. Tam na starannie przygotowanej scenie rozegrał się niesamowity spektakl, który na długo zapadnie w pamięci kutnian. Było mrocznie, a momentami nawet strasznie! Wszystko za sprawą postapokaliptycznego blackoutu.

„Walka ludzkości o przetrwanie na śmieciach cywilizacji prowadzi widza do dzikiej, zanurzonej w steampunkowej estetyce, postapokaliptycznej wizji świata, gdzie najważniejszą walutą stały się resztki energii wyskrobane z dna akumulatorów” – tak o spektaklu mówią artyści z Teatru Fuzja.

ZDJĘCIA ZE SPEKTAKLU:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here