(ZDJĘCIA) Radość i łzy szczęścia w domu dziecka. Michał Łucki i Fundacja BGK w roli Św. Mikołaja

0

Wielka radość i łzy szczęścia w kutnowskim domu dziecka. Dziś w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie pojawił się Michał Łucki, który wspólnie z Fundacją BGK wcielił się w rolę świętego Mikołaja.

Jakiś czas temu Michał Łucki skontaktował się z fundacją Banku Gospodarstwa Krajowego i wpadł na pomysł, aby sprawić świąteczną niespodziankę podopiecznym „Tęczy”.

Dzieci napisały listy do Mikołaja na początku listopada. Każde dziecko wskazało, co chciałoby dostać, a nasza fundacja BGK zakupiła prezenty i dziś nastąpiło ich przekazanie. Cała akcja odbyła się dzięki pomocy Michała Łuckiego, który zaproponował, żeby pomóc podopiecznym Domu Dziecka w Kutnie – mówi Marika Karasiak, przedstawicielka Banku Gospodarstwa Krajowego.

Dziś w „Tęczy” rozdano trzydzieści prezentów. Wszystkie były identyczne, jak te o których pisały w listach dzieci. I choć św. Mikołaj, w rolę którego wcielił się Michał Łucki, nie miał łatwego zadania, to sprostał mu w stu procentach. Udało się m.in. załatwić bluzę i piłkę z podpisami zawodników Widzewa Łódź. Najlepiej świadczą o tym wielkie uśmiechy i łzy radości podopiecznych domu dziecka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here