(ZDJĘCIA) Rezerwy KS Kutno wygrają i awansują na fotel lidera!

reklama

Piłkarze KS-u II Kutno pokonali na własnym boisku LKS Świnice Warckie 4-0 i awansowali na fotel lidera łódzkiej A Klasy.

W pierwszej połowie KS miał wielką przewagę, jednak kutnowskim piłkarzom brakowało szczęścia. Piłka kilkukrotnie trafiła w słupek i poprzeczkę, niezły interwencjami popisywał się też golkiper ze Świnic Warckich.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Krzymieniewski, a po jednym trafieniu dołożyli Adam Pokorski i Bartosz Kaczor.

reklama

Dzięki remisowi Bzury Ozorków w derbach miasta z Kotanem, KS awansował na fotel lidera rozgrywek!

reklama

reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.