(ZDJĘCIA) Różana Rodzina z Kryształem PR-u. Wielkie wyróżnienie dla projektu

Kutnowski projekt „Różana Rodzina” został nagrodzony Kryształem PR-u. To najważniejsza nagroda przyznawana najlepszym projektom PR-owym w Polsce.

Oto jak wyróżnienie komentuje kutnowski magistrat:

„Jest nam niezwykle przyjemnie, że projekt Różana Rodzina otrzymał tę najważniejszą i najcenniejszą nagrodę w kategorii Najlepszy event społeczny. Nasz projekt urzekł Kapitułę niezwykle przemyślaną formą, wyjątkowymi założeniami i niezwykłym efektem jednoczącym mieszkańców miasta. Akcja obdarowywania najmłodszych mieszkańców Kutna oraz ich rodzin upominkami pochodzącymi z Kutna jest doskonałym przykładem współdziałania urzędu miasta i kutnowskiego biznesu. Wyjątkowa forma i indywidualne podejście do każdego malucha urodzonego i zameldowanego w Kutnie, długofalowe efekty i ciągłość organizowanego dwa razy w roku wydarzenia czynią je jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym podziwu. Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować partnerom naszego projektu, tj. kutnowskim przedsiębiorcom, którzy z nami tworzą ten wyjątkowy projekt.”.

Jako pomysłodawczyni projektu cieszę się, że doceniono pomysł i projekt a także naszą pracę, pracę urzędników, gdzie w kulminacyjnym momencie finału Różanej Rodziny zaangażowanych jest kilkadziesiąt pracowników Urzędu Miasta i Kutnowskiego Domu Kultury – mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik.

Warto dodać, że do konkursu zostało zgłoszonych 200 projektów z całej Polski w 6 kategoriach. Organizatorem wydarzenia są twórcy Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Publicznej.

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl
reklama


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

reklama