(ZDJĘCIA) Ruszył Maraton Pisania Projektów do KBO. Jakie pomysły mają kutnianie?

0

Punktualnie o 10 w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie wystartował Maraton Pisania Projektów do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Urzędnicy, niemal przez cały dzień, aż do godziny 19.00 będą czekać w czytelni MiPBP w Kutnie na mieszkańców, którzy chcą zaczerpnąć informacji o KBO lub złożyć swój projekt do tegorocznej edycji.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do biblioteki, skonsultujcie swój pomysł, a może nawet wyślijcie projekt. Jesteśmy do Waszej dyspozycji do godziny 19. Dla każdego odwiedzającego będzie coś smacznego i nie wypuścimy nikogo bez upominku związanego z Kutnowskim Budżetem Obywatelskim – zachęca inspektor Liliana Urbańczyk-Wójcik z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutno.

Wśród pierwszych konsultowanych dziś pomysłów był między innymi montaż kamer monitoringu miejskiego przy ul. Barlickiego.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here