(ZDJĘCIA) Siatkarze po raz piąty zagrali w Memoriale Mieczysław Gałusy

0

Dziś w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie odbył się V Memoriał Mieczysława Gałusy. Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna AZS WSGK Kutno.

W zawodach udział wzięły cztery drużyny – AZS WSGK Kutno, Volley Team Żychlin, Chempak Kutno i Agropol Kutno. W finale, po bardzo zaciętym pojedynku najlepsi okazali się „Akademicy” z WSGK, który pokonali Volley Team 2-1.

Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary ufundowane m.in. przez władze Kutna i Panoramę Kutna. Wręczali je m.in. żona zmarłego Mieczysława Gałusy, wiceprezydent Kutna Jacek Boczkaja, przewodniczący Mariusz Sikora.

Mieczysław Gałusa przez wiele lat był działaczem sportowym związanym z KU AZS WSGK Kutno, był wielkim miłośnikiem siatkówki. Ponadto był wieloletnim radnym miejskim. Zmarł w 2015 roku w wieku 74 lat.

Organizatorem i pomysłodawcą Memoriału jest Krzysztof Bartosiak z AZS WSGK Kutno.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here