(ZDJĘCIA) Straszny wypadek na Kościuszki. „Motocyklista przeleciał kilka metrów”

1

Do bardzo groźnego wypadku doszło przed kilkoma minutami na skrzyżowaniu ul. Chodkiewicza i Kościuszki. Zderzyły się tam samochód osobowy i motocykl. Na miejscu są służby ratunkowe.

W wyniku zderzenia młody mężczyzna spadł z motocykla i jak mówią świadkowie, przeleciał kilka metrów. Nie wiadomo, czy jest przytomny. Na miejscu są służby ratunkowe – w tym pogotowie, które udziela młodemu mężczyźnie pomocy.

Wkrótce więcej info.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. Nię żebym się czepiał czy coś bo liczę że mu nic nie będzie ale droga redakcjo, od kiedy motocyklistą nazywamy osobę poruszającą się motorowerem? Ja to zawsze myślałem, że to „MOTOROWERZYSTA”. Ciekawe jakie były okoliczności zdarzenia bo przed wprowadzeniem kategorii AM, motorowerami w tym również pierdzącymi skuterkami jeździły na sam dowód nawet takie osoby które przepisów to nigdy nie widziały a całe życie pieszo chodziły. Niech pierwszy rzuci kamień t3n kto będąc kierowcą nie spotkał takiej osoby. A uczestniką zajścia życzę zdrowia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here