(ZDJĘCIA) Strażacka rywalizacja w Żychlinie. Kto był najlepszy?

0
fot. Gmina Żychlin

W ubiegłą niedzielę 7 lipca br. w Żychlinie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Były emocje i zacięta walka.

Udział cztery drużyny: OSP Żychlin, OSP Śleszyn, OSP Chochołów i OSP Grzybów. Zawody rozegrane zostały  w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami. Rywalizację wygrała drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Chochołowa. Drugie miejsce ex aequo zajęli OSP Żychlin i OSP Grzybów, klasyfikację zamknęła drużyna ze Śleszyna. Puchary wręczył Burmistrz Gminy Żychlin wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Żychlinie.

W zawodach, już po za punktacją, udział wzięła również młodzieżowa drużyna OSP Żychlin, uzyskując w ćwiczeniu bojowym bardzo dobry wynik.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze odbyły się w duchu sportowej rywalizacji i miłej atmosferze, zaś nad jej prawidłowym przebiegiem czuwał skład sędziowski z Państwowej Straży Pożarnej z Kutna, której przewodził mł. kpt. Adam Łuczak.

Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Żychlinie.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

źródło: Gmina Żychlin

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here