(ZDJĘCIA) Tragedia na wiadukcie, nie żyje motocyklista. Policja wydała komunikat

15

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Juków. W wyniku zdarzenia zginął 35-letni mężczyzna.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje kutnowska policja, w niedzielę 26 maja 2019 roku ok. godz. 20.07 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Juków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem suzuki mężczyzna wraz z 12-letnim pasażerem przejeżdżał przez wiadukt nad autostradą A1 w miejscowości Juków.

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd przewrócił się i uderzył w bariery ochronne. W wyniku upadku kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu – komentuje asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Jednośladem wraz z mężczyzną podróżował także 12-letni chłopiec. Jak mówią strażacy, dziecko, prawdopodobnie będąc w szoku uciekło z miejsca zdarzenia, jednak później trafiło pod opiekę służb.

12-latek z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Łodzi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku – dodaje E. Machnik.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

15 WYPOWIEDZI

    • „kierujący motocyklem, przejeżdżając przez wiadukt nad autostradą nagle wypadł z pojazdu.”: tu a co? Czytać nie umiesz? Chyba że kierował motocyklem a wypadł z ciężarówki.

    • Zlikwidowac barierki i rozebrac krawężniki. Ach ci biedni motocykliści! Tyle niebezpieczeństw na nich czeka. A to przecież najbardziej zdyscyplinowani uzytkownicy dróg wraz z tirowcami i pedalarzami.

  1. Brawo autor,rewelacyjny początek artykułu,która szkole skończyłeś? Aż się płakać chce ze tacy ludzie pracują w prasie i nakładają czytelnikowi błędy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here