(ZDJĘCIA) Trwa liczenie pieniędzy z puszek. Do rekordu brakuje zaledwie…

0

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku padnie nowy rekord zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Kutnie. W sztabie wciąż trwa zliczanie każdego grosza i napływają świetnie informacje.

Tak, jak już informowaliśmy, do godziny 20:00 zdeklarowana przeliczona kwota z puszek wolontariuszy to 94 397 złotych. Jak mówią przedstawiciele kutnowskiego sztabu WOŚP, jest to kwota o 18,5 tysiąca wyższa, niż o tej samej porze rok temu, kiedy padł rekord w naszym mieście.

W 2019 roku w Kutnie udało się zebrać 95.351,37 złotych. Do tej kwoty brakuje obecnie zaledwie 954,37.

Jak poinformował nas Mateusz Narkiewicz, rzecznik prasowy WOŚP w Kutnie, oficjalny komunikat po kolejnym podliczeniu powinien pojawić się jeszcze przed północą. Z niecierpliwością czekamy na najświeższe informacje z kutnowskiego sztabu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

fot. Sztab WOŚP Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here