(ZDJĘCIA) W „Jedynce” odbyła się świąteczna zbiórka dla domu dziecka

0
fot. SP nr 1 w Kutnie

W ostatnim czasie w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbywała się świąteczna zbiórka rzeczy dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie.

– Dzięki Państwu mogliśmy odpowiedzieć na potrzeby młodzieży przebywającej w Domu Dziecka. Zebraliśmy kilkadziesiąt płynów do kąpieli i szamponów, mnóstwo kosmetyków, słodyczy, artykułów papierniczych oraz wyczekiwane przez dzieci kolorowe skarpetki. Jeszcze raz dziękujemy dzieciom i rodzicom za hojność i dobre serce. Dzięki Wam dzieciaki będą miały piękne prezenty i uśmiechnięte buzie na święta – komentują Marta Albińska i Marlena Bajda z samorządu uczniowskiego.

Wszystkie dary zostały przekazane dyrektor Dorocie Ćwirko – Godyckiej, która była bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Podczas wizyty przedstawiciele „Jedynki” w placówce mieli okazję poznać część wychowanków osobiście. Młodzież przyjęła ich bardzo ciepło, niektórzy wprost nie mogli się doczekać, kiedy dostaną prezenty.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

źródło: SP nr 1 w Kutnie

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here