(ZDJĘCIA) W Kutnie pomagają bezdomnym i rozdają im kanapki

1
fot. Stowarzyszenie "Nie Jesteś Sam"

Choć osoba bezdomna często wygląda odpychająco, odczuwa jak każdy inny człowiek, a z powodu sytuacji, w której się znalazła, jeszcze bardziej potrzebuje zwykłej ludzkiej uprzejmości. Dlatego też pracownicy Kutnowskiego Stowarzyszenia „Nie Jesteś Sam” od listopada ubiegłego roku rozdaje kanapki oraz ciepłą herbatę.

Oprócz jedzenia osoby potrzebujące są informowane o pomocy jaką mogą uzyskać w Kutnowskim Stowarzyszeniu „Nie Jesteś Sam”.

– Możliwe jest to dzięki sklepom BIEDRONKA, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności w Łodzi i przekazują żywność krótkoterminową dla osób potrzebujących na ręce wyznaczonego odbiorcy jakim jest nasze Stowarzyszenie. Dzięki Waszym darom możliwe jest organizowanie takich akcji jak „Kanapka dla bezdomnego” – komentują przedstawiciele stowarzyszenia „Nie Jesteś Sam”.

źródło: Stowarzyszenie „Nie Jesteś Sam”

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here