(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem w Kutnie. Ruszyła dezynfekcja na ulicach

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

W pierwszej kolejności odkażone zostały przystanki komunikacji miejskiej, ale dezynfekcji poddane zostaną prawdopodobnie także główne arterie w centrum miasta, gdzie przebywa sporo kutnian.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

„To działania prewencyjne, które mają pomóc w batalii ze śmiercionośnym zagrożeniem. Przedsięwzięcie to ma zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom w tym trudnym czasie, chronić ich zdrowie oraz życie” – komentuje Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta Kutno.

ZOBACZ GALERIĘ:






- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. Wreszcie ktos pomyslal, ale przystanki to za malo, cale ulice, chodniki, place, klatki schodowe budownictwa wielorodzinnego, wiaty smietnikowe- to trzeba odkazac, co do ulic sluzby oczyszczania miasta maja odpowiedni sprzet, do zamiatarek wystarczy wlac odpowiednia chemie (maja zbiorniki na wode jakby ktos nie wiedzial, zeby sie nie pylilo podczas zamiatania), do akcji powinni wreszcie wlaczyc sie prezesi spoldzielni mieszkaniowych, do odkazania klatek wystarcza zwykle opryskiwacze ogrodowe, ktore tez moga miec na stanie, bo utrzymuja tereny zielone, do nich tez mozna wlac odpowiednia chemie,a nie tylko srodki ochrony roslin.

Comments are closed.



Ostatnio dodane: