(ZDJĘCIA/WIDEO) Andrzej i Hubert nie usiądą przy świątecznym stole. Apel policji po tragedii w Miłosnej

0

Dziś nad ranem w Miłosnej pod Kutnem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby (o szczegółach pisaliśmy tutaj). Policja apeluje do wszystkich kierowców o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Niestety do wielkanocnego stołu nie zasiądzie 31-Radosław, 88-letni Edward, 27-letni Michał, 20-letni Arkadiusz, 50-letni Edward, 53-letni Andrzej i 34-letni Hubert (dwaj ostatni to uczestnicy wypadku w Miłosnej). To śmiertelne ofiary wypadków, które miały miejsce w tym tygodniu na terenie województwa łódzkiego – informuje KWP Łódź.

Przyczyny wypadków wyjaśnia policja i prokuratura. Zginęli zarówno piesi jak i kierujący. Statystyki z ruchu drogowego to nie są tylko liczby, a ludzkie tragedie całych rodzin.

Apelujemy o rozwagę na drogach! Święta Wielkiej Nocy to szczególny moment spędzany w gronie rodziny, dlatego zróbmy wszystko, aby minęły one w spokojnej atmosferze, nie tylko przy stole, ale także na drodze. Pamiętajmy wiele zależy od nas samych – apelują policjanci z KWP Łódź.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here