(ZDJĘCIA/WIDEO) Groźny pożar na Piwnej, budynek w płomieniach

2

Straż pożarna i policja interweniowały przed północą na jednej z posesji przy ul. Piwnej, gdzie doszło do pożaru budynku.

Jak wynika ze wstępnych informacji, w płomieniach stanął tam budynek gospodarczy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, pojawił się również patrol policji.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do kutnowskiej straży pożarnej przed północą, walka z żywiołem trwała ponad 2 godziny. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia, ani jakie są straty.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

  1. Panie Redaktorze trzeba by tu wprawadzic mała poprawke w zdaniu tj. „pojawił sie również patrol policji”. Jeśli sie nie mylę to wlasnie Policjanci zauważyli pożar patrolujac teren, to oni byli pierwsi na miejscu zdarzenia i wlasnie to oni zaalarmowali odpowiednie sluzby, zabezpieczając teren, mieszkańców do ich przyjazdu i dzięki ich szybkiej reakcji nie spłonął dom(y).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here