(ZDJĘCIA/WIDEO) Kocham Wolność: Kutno świętowało na wielkim pikniku

0

Za nami Kutnowski Piknik Organizacji Pozarządowych. Impreza odbyła się na stadionie miejskim i przygotowano mnóstwo atrakcji.

Impreza rozpoczęła się bardzo efektownie, bo od „Krakowiaka” wykonanego na głównej płycie stadionu przez kutnowskie przedszkolaki. Następnie głos zabrał Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Dalsze atrakcje miały miejsce na boisku bocznym. Tam kutnowskie stowarzyszenia rozłożyły swoje namioty, w których nie brakowało atrakcji.

Z kolei na scenie pojawili się m.in. Chór Cantabile, Stowarzyszenie Złoty Wiek, Studio Tańca Alibi, KSB Stal, Alex Kutno, La Danse, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Był też specjalny koncert zespołu Samokhin Band.

Kutnowski Piknik Organizacji Pozarządowych odbył się w tym roku w ramach „Kocham Wolność” z okazji 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here