(ZDJĘCIA, WIDEO) Lider partii Razem w Kutnie. O łamaniu praw pracowników i przekrętach

5

Dziś przed Urzędem Miasta Kutno odbyła się konferencja prasowa partii Razem, na której pojawił się jej lider Adrian Zandberg. Głównym tematem były problemy pracowników i sytuacja dotycząca kutnowskiej ubojni.

Jesteśmy w Kutnie, które nie tak dawno zdobyło niezbyt fajny rozgłos przez działanie lokalnej ubojni. Ubojni, w której na dużą skalę dochodziło do łamania praw pracowniczych, która występuje jako podmiot podejrzany o udział w przekrętach podatkowych – mówił Adrian Zandberg, lider partii Razem.

Podczas konferencji głównym tematem była ubojnia oraz to, co samorząd może zrobić dla pracowników. Przedstawiono też kandydata naszego okręgu do sejmiku wojewódzkiego.

 – Będzie to Mateusz Mirys. Od wielu lat wojuje z międzynarodowymi korporacjami, które oszukują na podatkach i łamią prawa pracownicze – mówił Zandberg.

Jesteśmy w Kutnie, by przestawić nasz program samorządowy oraz lidera listy w okręgu nr 2. 🙂

Opublikowany przez Razem Łódź Sobota, 18 sierpnia 2018
Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

5 WYPOWIEDZI

    • Jacy oni? Partia razem od dawna domaga się przestrzegania praw pracowniczych, ale nie ma tak szerokiego dostępu do mediów jak inne partie. A co inne partie zrobiły w tej sprawie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here