(ZDJĘCIA/WIDEO) Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Są ciężko ranni, wśród nich dziecko

2

Do strasznie wyglądającego wypadku doszło po godzinie 15 w miejscowości Wały B pod Kutnem. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Są ranni, wśród nich dziecko.

„Dwie osoby w ciężkim stanie – dorosła kobieta i 14-letnia dziewczyna. Z uwagi na brak dostępności śmigłowca, dziecko zostało przewiezione na SOR do Kutna, zaś kobieta została przetransportowana do SOR w Zgierzu” – komentuje Adam Stępka, rzecznik WSRM w Łodzi.

Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej i policja. Droga Wojewódzka nr 702 w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja:

Niestety, 42-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Więcej informacji

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

    • Najlepiej jak się wypowie jakiś trep. Osobówka chciała wykonać manewr wyprzedzania pojazdu, zbyt gwałtowne wychylenie się aby sprawdzić czy jedzie coś z naprzeciwka spowodował wypadek z ciężarówką. Jak dzieciaku nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here