(ZDJĘCIA, WIDEO) Pijani obcokrajowcy spowodowali wypadek, jedna osoba ranna

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w niedzielę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Warszawskie Przedmieście i Troczewskiego. Wiadomo, że udział w nim wzięli pijani obcokrajowcy.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 21:25 nieznany kierowca Hyundaia wjechał na skrzyżowanie i nie ustąpił pierwszeństwa Oplowi.

Jesteśmy w trakcie ustalania, kto kierował Hyundaiem. W samochodzie znajdowało się trzech obcokrajowców, którzy byli pod wpływem alkoholu – mówi asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, są to obywatele Gruzji i Mołdawii.

W wyniku wypadku poszkodowana została pasażerka Opla. Była zakleszczona w samochodzie i przy użyciu specjalistycznego sprzętu uwolnili ją strażacy.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. Zadanie dla Policji żeby wzmóc kontrole trzeźwości na ulicach. To juz kolejny przypadek pijanych ze wschodu za kierownicą. Jak Policja nie zrobi porządku to obawiam się że chłopaki z ONRu sie wezmą i bedzie dopiero krzyk że społeczeństwo Kutna jest nietolerancyjne. Niestety w kwestii picia i prowadzenia auta tolerancji byc nie może.

  2. Nie jest tajemnicą że ze wschodu przyjeżdża najgorsza hołota. Porządny Ukrainiec czy Gruzin siedzi u siebie i pracuje dla własnego kraju.

Comments are closed.Ostatnio dodane: