(ZDJĘCIA/WIDEO) Policyjna akademia w Kutnie. Mundurowi otrzymali awanse

0

Po defiladzie (ZDJĘCIA), która przeszła ulicami Kutna, na Placu Piłsudskiego odbyła się uroczysta akademia policyjna. Były przemowy i wręczenie nominacji na wyższe stopnie.

W uroczystych obchodach Święta Policji w Kutnie udział wzięli funkcjonariusze z powiatów kutnowskiego, zgierskiego, łęczyckiego, łowickiego, skierniewickiego i poddębickiego. Pojawił się również insp. Andrzej Łapiński, Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi.

Obecni byli także m.in. Posłowie Tadeusz Woźniak, Piotr Polak, Tomasz Rzymkowski, Agnieszka Hanajczyk, Artur Dunin, Przedstawiciel Zarządu Województwa Łódzkiego Robert Baryła, Starosta Kutnowski Daniel Kowalik oraz przedstawiciele samorządów m.in. wiceprezydenci Kutna Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak oraz pozostałych służb mundurowych z regionu.

RELACJA NA ŻYWO Z OBCHODÓW:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here