(ZDJĘCIA/WIDEO) Przedstawiciele kutnowskiego PiS-u na konwencji prezydenta Andrzeja Dudy

reklama

Wczoraj w stolicy odbyła się konwencja Andrzeja Dudy, która zainaugurowała kampanię wyborczą obecnego prezydenta. Na konwencji nie brakowało przedstawicieli kutnowskiego PiS-u na czele ze starostą Danielem Kowalikiem i wiceprzewodniczącą Rady Miasta Ewą Rzymkowską.

Konwencja odbyła się w warszawskiej hali Expo i przybyło na nią około 2 tysiące osób z całej Polski. Wśród nich byli także przedstawiciele naszego regionu. Do stolicy przyjechali między innymi starosta kutnowski Daniel Kowalik, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno Ewa Rzymkowska, Senator RP Przemysław Błaszczyk, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski czy miejski radny Robert Stępniewski.

reklama

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć, także selfie z Andrzejem Dudą czy Mateuszem Morawieckim.

ZOBACZ GALERIĘ:


Źródło zdjęć: facebook.com


reklama


6 KOMENTARZE

  1. Ach! Ten kutnowski PiS. Widzę niektóre twarze machające leniwie chorągiewką, które jeszcze niedawno ochoczo robiły sobie zdjęcia z Kukizem. Wszędzie dobrze byle blisko władzy.

  2. Wzięci w jasyr będą wiernymi sługusami a w nagrode może dostaną ochłapy ze stołu swojego pana.zdrajców nikt nie szanuje . Piąta Kolumna .

Comments are closed.


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...