(ZDJĘCIA/WIDEO) Zderzenie trzech samochodów, ranne dwie młode osoby. Nowe ustalenia policji

reklama

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 702 między Kutnem a Łodzią. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Droga jest całkowicie zablokowana.

We wtorek tuż po godzinie 18 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Krzyszkowice koło Piątku zderzyły się ze sobą trzy samochody. Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

reklama

AKTUALIZACJA: Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca oplem corsa jadać w kierunku Zgierza podczas omijania pojazdu fiat zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Piątku oplem vectra. W wyniku wypadku 25 – letnia kobieta i 19 – letni kierowca opla trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 49 – letni kierowca fiata nie doznał obrażeń.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na czas zabezpieczania śladów była zablokowana w obu kierunkach do godz. 21.30. Policja wyznaczyła objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.