(ZDJĘCIA/WIDEO) Zderzenie trzech samochodów, ranne dwie młode osoby. Nowe ustalenia policji

reklama

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 702 między Kutnem a Łodzią. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Droga jest całkowicie zablokowana.

We wtorek tuż po godzinie 18 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Krzyszkowice koło Piątku zderzyły się ze sobą trzy samochody. Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

reklama

AKTUALIZACJA: Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca oplem corsa jadać w kierunku Zgierza podczas omijania pojazdu fiat zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w stronę Piątku oplem vectra. W wyniku wypadku 25 – letnia kobieta i 19 – letni kierowca opla trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 49 – letni kierowca fiata nie doznał obrażeń.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na czas zabezpieczania śladów była zablokowana w obu kierunkach do godz. 21.30. Policja wyznaczyła objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...