(ZDJĘCIA) Wielka awaria wodociągów w Kutnie. Toruńska pod wodą!

reklama

Do bardzo poważnej awarii wodociągów doszło dziś rano przy ul. Toruńskiej. Nad usunięciem usterki pracują już przedstawiciele Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie.

Kierowcy jadący dziś rano ul. Toruńską przecierali oczy ze zdumienia. Niemal cała jezdnia znalała się pod wodą i w pewnym momencie przejazd tą częścią Kutna był niemal niemożliwy.

reklama

Wiadomo, że do na Toruńskiej, tuż obok gmachu Komendy Powiatowej Policji w Kutnie doszło do potężnej awarii sieci wodociągowej. Właśnie z tego powodu w wielu domach może nie być wody, o czym od rana informują nas Czytelnicy.

Czekamy na oficjalny komunikat PWiK w tej sprawie.

reklama

ZOBACZ GALERIĘ:


reklama


1 KOMENTARZ

  1. Jak za PRL, na awarię przyjechało sześciu ludzi (ostatnie foto), jeden oparty na szpadlu, dwóch gada przez telefon (tego za PRL nie było) reszta ręce w kieszeniach…. a awaria sama się usunie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...