(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK. „Wygramy, będzie dobrze”

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły się dodające otuchy.

„Wygramy”, „Będzie dobrze” czy „Widzialna Ręka” – to nieliczne hasła, jakie na miejskich autobusach mogli przeczytać mieszkańcy Kutna.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Warto dodać, że od 23 marca w dni robocze autobusy kursują jak w soboty. W soboty i niedziele rozkład pozostaje bez zmian. Ograniczenie kursowania autobusów obowiązuje do odwołania.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


3 KOMENTARZE

  1. Biorac pod uwage czestotliwosc kursow i ogranicznona liczbe miejsc rozklad sobotni to raczej kiepski pomysl. Juz lepiej wprowadzic „autobus na zadanie”, wczesniej z wyprzedzeniem zamawia sie kurs (skad gdzie kiedy) dyspozytor po zebraniu informacji i limitu pasazerow planuje optymalna trase- jest wtedy bez pustego przebiegu i wozenia powietrza. Gdzies w PL uruchomiono taki program pilotarzowy, majacy na celu skomunikowanie odleglych miejsc z centrum miasta, tak zeby ludzie mieli szanse dojechac na zakupy do pracy itp, gdzie normalnie autobus albo nie dojezdzal wogole, albo rozklad nie pasowal

Comments are closed.Ostatnio dodane: