(ZDJĘCIA) Wyjątkowy jubileusz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kutnie

0

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie obchodził jubileusz 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia. Oprócz dyrekcji i pracowników urzędu w uroczystości udział wzięli: Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski, Marek Jędrzejczak – Wicestarosta oraz Tomasz Walczewski – Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, a także dwóch Wiceprzewodniczących Rady Powiatu w Kutnie – Zdzisław Góreczny oraz Tomasz Marciniak.

Starosta Kutnowski podziękował pracownikom za ich pracę i zaangażowanie w poprawę sytuacji społeczno-gospodarczej naszego powiatu oraz na ręce Dyrektora PUP w Kutnie – Pani Małgorzaty Kochańskiej przekazał pamiątkowy grawer.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia to święto obchodzone 27 stycznia na mocy zapisu ustawy z 16 grudnia 2010 w ramach nowelizacji Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Święto upamiętnia podpisanie przez Józefa Piłsudskiego Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami z 27 stycznia 1919 roku.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here