(ZDJĘCIA) Wysoka porażka KS-u Kutno z trzecioligowcem

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przegrali na wyjeździe 2-6 z trzecioligową Unią Skierniewice. To pierwsza porażka kutnian podczas wiosennych przygotowań.

- R E K L A M A -

Spotkanie zostało rozegrane na naturalnej nawierzchni, na boisku w Sierakowicach Lewych koło Skierniewic. Dla ekipy Dominika Tomczaka i Pawła Klekowickiego był to pierwszy w tym sprawdzian na „normalnym” boisku.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i kutnianie mogą być zadowoleni ze swojej gry. Wprawdzie jako pierwsza na prowadzenie wyszła Unia, to później za sprawą bramek Bartosza Bujalskiego – byłego gracza Unii – i jednego z testowanych piłkarzy, KS wyszedł na prowadzenie 2-1. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze odrobili straty z nawiązką i po czterdziestupięciu minutach prowadzili 3-2.

Po zmianie stron Unia prowadziła grę i na niewiele pozwoliła kutnianom. Do tego dołożyła trzy bramki, nie tracąc żadnej i wygrała ostatecznie 6-2.

Przed startem rundy wiosennej w IV lidze, kutnian czekają jeszcze dwa sparingi. Za tydzień, 29 lutego kutnianie zmierzą się na wyjeźdize z rezerwami Wisły Płock, zaś 7 marca na własnym boisku podejmą Orła Parzęczew.

Unia Skierniewice 6-2 KS SAND-BUS KUTNO
Niedzielski 2, Łojszczyk, Wojciechowski, Parobczyk, Czarnecki – Bujalski, testowany