(ZDJĘCIA) Za nami gala „Łączy Nas Jeden Cel”. Padł rekord podczas zbiórki pieniędzy!

- poniżej dalsza część artykułu -

Trzecia edycja akcji charytatywnej „Łączy Nas Jeden Cel” przeszła do historii. Dziś odbyła się uroczysta gala, na której poinformowano o rekordowej zbiórce pieniędzy.

7383 złotych – tyle w tym roku udało się zebrać na rzecz „Niezabudki”. Lwią część, bo aż 5000 zł przekazał kutnowski Kellogg’s.

- poniżej dalsza część artykułu -

Finał akcji miał miejsce w CTMiT. Były taneczne występy kutnowskich dzieci i młodzieży, kameralny koncert oraz opowieści Bartosza Serendy i Andrzeja Michalskiego o (tanich / rowerowych) podróżach po Europie.

Pomysłodawcą akcji „Łączy Nas Jeden Cel” jest Przemysław Tobolczyk. Panorama Kutna była patronem medialnym przedsięwzięcia.

- poniżej dalsza część artykułu -

- poniżej dalsza część artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. […] W sobotę (12 maja br.) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie, w ramach akcji charytatywnej „Łączy Nas Jeden Cel” rozegrano turniej piłki halowej, w której zagrały drużyny: Hurt-Pap (Egolt) – zeszłoroczny zwycięzca, Kellogg’s, Vandemoortele Polska, Dziennikarze Kutno, Expom Krośniewice, Pub Game Over, DS Smith. Podczas turnieju prowadzona była zbiórka pieniędzy na doposażenie w sprzęt rehabilitacyjny naszej „Niezabudki”. Udało się zebrać kwotę 2.383,00 zł, a firma Kellogg’s dodatkowo, podczas niedzielnej gali w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, przekazała na ręce Dyrektor OREW p. Mirosławy Tomczak czek na kwotę 5.000,00 zł. Składamy serdeczne podziękowania panu Przemysławowi Tobolczykowi, pomysłodawcowi akcji, wszystkim drużynom i ofiarodawcom, w szczególności firmir Kellogg’s. Więcej o gali w CTMiT tutaj. […]


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
open