(ZDJĘCIA) Zamknięta ulica w centrum Kutna, jest nowa organizacja ruchu

  0

  Przez blisko trzy tygodnie zmotoryzowanych mieszkańców Kutna czekają spore utrudnienia w centrum miasta. Dziś nastąpiło zamknięcie jednej z ulic i zmiany w organizacji ruchu.

  Od dnia 12 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) na okres ok. 3 tygodni wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu ul. Teatralnej. Związane jest to z pracami polegającymi na modernizacji kanalizacji deszczowej oraz sieci wodociągowej.

  „Ze względu na specyfikę prowadzonych robót oraz lokalizację sieci pod jezdnią, droga zostanie zamknięta na cały okres trwania prac. Wjazd zostanie dopuszczony tylko i wyłącznie dla mieszkańców. Przepraszamy za utrudnienia” – informuje biuro prasowe UM Kutno.

  Dodatkowo, na ten sam okres, wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ul. Miłej – ulica pozostanie jednokierunkowa, natomiast ruch skierowany będzie w stronę ul. Zamenhofa.

  nowa organizacja ruchu w centrum Kutna
  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here