(ZDJĘCIA) Zderzenie aut na Troczewskiego, w środku małe dziecko. Służby ratunkowe na miejscu

0

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 21 na skrzyżowaniu ul. Warszawskie Przedmieście i Troczewskiego. Na miejscu są pogotowie, policja i straż pożarna.

Jak poinformował Panoramę dyżurny KP PSP w Kutnie, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na razie nie wiadomo, czy ktoś został poszkodowany.

W kolizji uczestniczyły dwa pojazdy, którymi podróżowało pięć osób, w tym dwoje dzieci. Ze względu, że w jednym z aut było około 1-roczne dziecko, na miejsce wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego – informuje dyżurny kutnowskiej straży.

Na miejscu działają służby. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Pas ulicy Troczewskiego w kierunku ronda na Grunwaldzkiej jest zablokowany.

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here