(ZDJĘCIA) Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej zachwycił w Turcji

0
fot. ZPiTZK

W dniach 21-28 września Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej przebywał w Turcji w miejscowości Side, gdzie uczestniczył w XI Międzynarodowym Festiwalu Muzyki i Tańca Ludowego „ANTALYA FEST 2019„.

Motywem festiwalu było przedstawienie tradycji kulturowej różnych krajów i zapewnienie członkom grup okazji do spotkania, nawiązywania przyjaźni i prezentacji kultury poprzez taniec i muzykę.

ZPiTZK był jedynym zespołem z Polski i prezentował się pośród 13 zespołów z różnych krajów świata.

Podczas dni koncertowych zespół zaprezentował tańce z okolic regionu kutnowskiego oraz suitę krakowską, za co został nagrodzony gromkimi brawami przez liczną publiczność zgromadzona na głównym placu miasta Side. W wolnym czasie członkowie zespołu odpoczywali na słonecznej plaży lub basenie hotelowym, zwiedzali okolice oraz uczestniczyli w morskim rejsie po Morzu Śródziemnym.

Wyjazd był zorganizowany ze środków własnych ZPiTZK.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here