(ZDJĘCIA) Złodzieje zatrzymani. Wpadli przez… brudne ręce

0
fot. KPP Kutno

Kutnowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego, w trakcie kontroli pojazdu, ujawnili pochodzące z kradzieży uzwojenie. Funkcjonariusze ustalili, że miedziany łup pochodzi z transformatora olejowo – rdzeniowego.

Do policyjnego aresztu trafił 43-latek i jego o trzy lata starszy wspólnik. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 3/4 lipca 2019 roku podczas kontroli drogowej w miejscowości Bedlno w pow. kutnowskim funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, ujawnili w bagażniku opla astry niecodzienne przedmioty, a konkretnie 3 sztuki uzwojenia miedzianego transformatora olejowo-rdzeniowego.

Wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy. Kierujący pojazdem jak i pasażer zachowywali się nerwowo, a ręce mieli brudne od oleju. Podczas rozmowy z nimi policjanci ustalili, że uzwojenie miedziane pochodzi z transformatora olejowo- rdzeniowego, a przy współpracy z referentem Komendy Powiatowej Policji w Kutnie ustalono dokładne miejsce kradzieży.

Zatrzymano dwóch mężczyzn, 43-letniego kierującego oraz 46-letniego pasażera – mieszkańców powiatu kutnowskiego. Podejrzewani usłyszeli zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwa szacowanie strat.

źródło: KPP Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here