(ZDJĘCIA) Znaleźli zakopane zwłoki psa. Sprawę bada policja

  2
  fot. Cztery Łapy Żychlin

  Makabryczne odkrycie w jednej z miejscowości w naszym regionie. Znaleziono tam zakopane zwłoki psa, któremu z ziemi wystawała głowa. Sprawą zajmuje się już policja, którą o sprawie powiadomili przedstawiciele stowarzyszenia „Cztery Łapy” z Żychlina.

  Martwego owczarka niemieckiego znaleziono w gminie Bielawy tuż przy granicy powiatów kutnowskiego i łowickiego. Stowarzyszenie Cztery Łapy z Żychlina o sprawie powiadomiło policję i funkcjonariusze będą wyjaśniać teraz okoliczności, w jakich życie stracił pies.

  reklama

  Wystawała mu jedynie głowa, nie wiemy czy został zakopany żywcem, czy już pośmiertnie. Brak nam słów… Już mu nie pomożemy, ale możemy szukać kogoś, kto miał takiego psa. Może ktoś skojarzy, że na czyimś podwórku w tej okolicy brakuje członka rodziny – komentują przedstawicielki „Czterech Łap”.

  Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o psie lub jego właścicielu mogą skontaktować się ze stowarzyszeniem „Cztery Łapy” pod nr tel 785 245 688 lub 694 812 878.

  reklama

  fot. Cztery Łapy Żychlin
  reklama

  fot. Cztery Łapy Żychlin
  reklama

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  2 WYPOWIEDZI

  1. A to myślicie że w jaki sposób ludzie pozbywają się ciał zwierząt gdy zdechną? Od setek lat zakopuje się zwierzęta na uboczach/lasach/polanach. Chyba że Ci z Czterech Łap myślą że ludzie kremują ciało pupila i stawiają na telewizorze…

  2. Szkoda, że ten nie był na tyle martwy, że prawie udało mu się wygrzebać. … To był młody zdrowy pies. Teraz tylko czekać, aż matka ziemia wyrówna sobie z taką ludzką k…..wą rachunki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here