(ZDJĘCIA) Znaleźli zakopane zwłoki psa. Sprawę bada policja

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Makabryczne odkrycie w jednej z miejscowości w naszym regionie. Znaleziono tam zakopane zwłoki psa, któremu z ziemi wystawała głowa. Sprawą zajmuje się już policja, którą o sprawie powiadomili przedstawiciele stowarzyszenia „Cztery Łapy” z Żychlina.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Martwego owczarka niemieckiego znaleziono w gminie Bielawy tuż przy granicy powiatów kutnowskiego i łowickiego. Stowarzyszenie Cztery Łapy z Żychlina o sprawie powiadomiło policję i funkcjonariusze będą wyjaśniać teraz okoliczności, w jakich życie stracił pies.

reklama

Wystawała mu jedynie głowa, nie wiemy czy został zakopany żywcem, czy już pośmiertnie. Brak nam słów… Już mu nie pomożemy, ale możemy szukać kogoś, kto miał takiego psa. Może ktoś skojarzy, że na czyimś podwórku w tej okolicy brakuje członka rodziny – komentują przedstawicielki „Czterech Łap”.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o psie lub jego właścicielu mogą skontaktować się ze stowarzyszeniem „Cztery Łapy” pod nr tel 785 245 688 lub 694 812 878.

reklama

fot. Cztery Łapy Żychlin
reklama

fot. Cztery Łapy Żychlin
reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. A to myślicie że w jaki sposób ludzie pozbywają się ciał zwierząt gdy zdechną? Od setek lat zakopuje się zwierzęta na uboczach/lasach/polanach. Chyba że Ci z Czterech Łap myślą że ludzie kremują ciało pupila i stawiają na telewizorze…

  2. Szkoda, że ten nie był na tyle martwy, że prawie udało mu się wygrzebać. … To był młody zdrowy pies. Teraz tylko czekać, aż matka ziemia wyrówna sobie z taką ludzką k…..wą rachunki.

Comments are closed.Ostatnio dodane: