(ZDJĘCIA) Żora Korolyov pokazał jak się tańczy!

0

Za nami wyjątkowe warsztaty taneczne z Żorą Korolyovem, które zorganizowała szkoła RL Ritmo Latino. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno pań, jak i panów.

Choć warsztaty zaczęły się o godzinie 16, to Żora w Kutnie był o wiele wcześniej. Spotkał się ze wszystkimi uczestnikami w szkole RL Ritmo Latino, chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

Same zajęcia odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5 w Kutnie i były podzielone na dwie części. W pierwszej tańczono salsę, a w drugiej cha-cha. Trzygodzinne warsztaty na długo zapadną w pamięci wszystkich uczestników.

Żora Kolyov to ukraiński tancerz, posiadający najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf, przedsiębiorca i aktor. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, który był emitowany w telewizji TVN oraz Polsat.

▪ fot. Krystian Olęncki

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here