(ZDJĘCIA) Zwycięstwa lidera i wicelidera. O mistrzostwie zadecyduje ostatnia kolejka

Śródmieście i Władcy Północy wygrali swoje mecze i to, kto zostanie mistrzem I ligi rozstrzygnie się za tydzień. Ciekawie zapowiada się również walka o 3 miejsce – HurtPap wygrał, zaś Old Boys Mika przegrali i zadecyduje bezpośredni mecz.

Komplet wyników:

THE REDS – OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK 3 : 8
Słowikowski 2, Górczyński – Jaśkiewicz 4, Ambroziewicz 4

ODLEWNIA KUTNO – HURT PAP EGOLIT 3 : 11
Bielecki Michał, Guzikowski, Więcek – Burdak 5, Szuda 2, Adamczewski, Pankiewicz, Sokołowicz, samobójczy

OLD BOYS MIKA – DS. SMITH 3 : 5
Walczak 2, Grzegorek – Szewczyk 2, Osiński 2, Jóźwiak Przemysław

1.5 L/G – WŁADCY PÓŁNOCY 3 : 6
Burdyka 2, Krakos – Wójcik 2, Kowalczyk 2, Wiśniewski, Wojtalik
Żk. Woźniak Bartłomiej ( 1,5 L/G ).

DZPG – EXPOM 5 : 2
Łysiak 2, Kajszczarek, Stawirowski, Gutarowski – Kalinowski, Brząkała
Żk. Kajszczarek Jacek – Kalinowski Filip, Lewandowski Marcin, Wietrzyk Michał

RÓŻA KUTNO – ŚRÓDMIEŚCIE 4 : 5
Sakowski 2, Lewandowski, Kwiatkowski – Wojtczak 2, Kierus 2, Nadolski Jan

FC. GLEDZIANÓW – ANIMEX GLADIATOR DASZYNA 4 : 4
Tomes 2, Pawlak, Faryński – Wiśniewski Michał, Kaliński, Wojtera Kacper, Wawrzyniak

PODSUMOWANIE:

Najlepszy mecz: RÓŻA KUTNO – ŚRÓDMIEŚCIE
MVP: BURDAK JAKUB ( HURT PAP EGOLIT )
Najlepsza piątka: JĘDRZEJEWSKI Adrian ( DS.Smith ), BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ), WOJTCZAK Jakub ( Śródmieście ), SAKOWSKI Damian ( Róża Kutno ), AMBROZIEWICZ Kamil ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ).

TABELA PO XII KOLEJCE

  1. Śródmieście 31 59:34
  2. Władcy Północy 30 68:27
  3. Hurt Pap Egolit 25 60:30
  4. Old Boys Mika 24 67:32
  5. OB. Amazonka Nijhof Wassink # 20 46:29
  6. The Reds # 20 61:46
  7. Róża Kutno 19 43:32
  8. DS. Smith 16 49:40
  9. Expom 16 38:45
  10. FC. Gledzianów 13 37:43
  11. DZPG # 10 33:49
  12. 1,5 L/G # 10 21:43
  13. Animex Gladiator Daszyna 7 27:85
  14. Odlewnia Kutno 3 18:87

#Bezpośrednie spotkanie

NAJLEPSI STRZELCY:

  1. KUBIAK Jakub (The Reds) – 25
  2. KOWALCZYK Kamil (Władcy Północy) – 25
  3. BURDAK Jakub (Hurt Pap Egolit) – 22

WYKLUCZENI:

Piotrowicz Kamil (Śródmieście) – 1 mecz – do końca rozgrywek.
Kopański Emil (Old Boys Mika) – 1 mecz – do końca rozgrywek.
Kalinowski Filip (Expom) – 1 mecz – 3 żk. 16.02.2020
Wietrzyk Michał (Expom) – 1 mecz – 3 żk. 16.02.2020

ZOBACZ ZDJĘCIA

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj