Znajdź czas dla siebie. Salon Urody ArtLejdis zaprasza!

0

Znajdź czas dla siebie, doceń swoje piękno i bądź wyjątkowa, czyli po prostu odwiedź Salon Urody ArtLejdis przy ul. Łęczyckiej 24a. Miejsca z tak bogatą ofertą dla pań jeszcze w Kutnie nie było!

Salon Urody ArtLejdis mieści się przy ul. Łęczyckiej 24a w Kutnie i dysponuje własnym dużym parkingiem z monitoringiem, więc żadna z pań nie będzie miała problemu z pozostawieniem swojego auta.

Gabinet jeszcze bardziej okazale prezentuje się w środku – wnętrze wypełnione pastelowymi kolorami i profesjonalnym sprzętem tylko upewni Cię w tym, że trafiłaś w odpowiednie miejsce. I nie musisz obawiać się, gdy w trakcie zabiegu nie będzie prądu. Gabinet ma własne zasilanie, które zapewnia stabilność pracy w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

„Nic bardziej nie czyni kobiety piękniejszej niż jej wiara we własne piękno” – to słowa, które wypowiedziała Sophia Loren i właśnie jej cytat znajduje się na jednej ze ścian gabinetu. We wspomniane własne piękno uwierzyć kutniankom pozwoli wykwalifikowana kadra na czele z Katarzyną Szymańską, właścicielką ArtLejdis. Pani Katarzyna jest również instruktorką firmy Wonder Lashes i prowadzi szkolenia z zakresu stylizacji rzęs.

Oferta Salonu Urody ArtLejdis jest niesamowicie bogata. Od makijaży okolicznościowych i permanentnych, stylizację paznokci metodą akrylową, przez wspomnianą stylizację rzęs, aż po profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, wśród których znajdziemy między innymi zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, laserowe usuwanie owłosienia czy botox. Poczuć można się jak w gabinecie w jednej ze światowych metropolii, gdzie na co dzień przychodzą największe gwiazdy z pierwszych stron gazet!

Co ciekawe, w Salonie Urody ArtLejdis przez cały rok, niezależnie od pory, jest… słonecznie. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze!

Materiał powstał przy współpracy z Salonem Urody ArtLejdis

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl