Zniszczono kolejne materiały wyborcze. Tym razem zerwano baner kandydatki Koalicji Obywatelskiej

reklama

Docierają do nas informacje o kolejnych incydentach związanych z niszczeniem materiałów wyborczych kandydatów na prezydenta Polski.

W piątek informowaliśmy o tym, że na Manhattanie młode osoby zamieściły na plakacie A. Dudy niecenzuralne symbole.

reklama

Z kolei dziś Janusz Pawlak, szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, poinformował o zerwaniu baneru Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z siedziby PO przy ul. Barlickiego.

Wcześniej w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o zrywaniu plakatów informujących o spotkaniu M. Kidawy-Błońskiej z mieszkańcami Kutna.


fot. facebook.com / Janusz Pawlak

reklama


2 KOMENTARZE

  1. to pewnie za te kłamstwa że głosowała za 500+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo nie głosowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie daj Boże prezydętki kłamczucha!!!!!!!!!!

    • Ale ona była odważna przyjechała do Kutna a DUDA ominął nasze miasto olał nas a teraz jego watacha zrywa banery .Pamiętam okno na Łakoszyńskiej wybite a w nim napis KONSTYTUCJA napewno nie zrobił tego sympatyk MAŁGORZATY ile nienawiści jest w was ludzie daliście sobie zrobić wodę z mózgu.Ludzi z tym wybitnym oknem zapamiętam jako bardzo odważnych .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

KORONAWIRUS. Zmarło kolejne 10...

Mamy 268 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło też 10 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia. Bardzo duży...

(WIDEO) „Uwaga, uwaga…” –...

„Uwaga, uwaga! Policja informuje. Mamy stan epidemii. Zostań w domu. Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko, gdy to jest...

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji...

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego....

(ZDJĘCIA) Policja i wojsko...

Wspólne patrole policjantów i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej pojawiły się na ulicach Kutna. Wszystko po to by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców w związku...

KORONAWIRUS. 200 nowych zakażeń...

Mamy 207 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 5 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Testy na koronawirusa będą...

Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmarły kolejne osoby z...

Mamy 124 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Ponadto odnotowano 6 kolejnych zgonów - informuje Ministerstwo Zdrowia.