Na sygnaleAwaria po pożarze, kilka ulic bez prądu. Trwają działania służb (FOTO)

Awaria po pożarze, kilka ulic bez prądu. Trwają działania służb (FOTO)

Kilka ulic jest pozbawionych prądu po pożarze, do jakiego doszło dziś przed południem w Krośniewicach. Na miejscu poza strażakami jest także pogotowie energetyczne.

O godzinie 11:39 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o transformatorze przy ul. Kolejowej w Krośniewicach. Na miejsce zadysponowano OSP z Krośniewic, a także zastęp z JRG Kutno. Strażacy zapobiegli dalszemu rozprzestrzenianiu się pożaru, ale nie obyło się bez niedogodności dla mieszkańców.

- reklama -

Jak informuje Energa Operator, od godz. 11:47 do około godziny 15:30 nastąpiło wyłączenie awaryjne prądu w Krośniewicach na ul. Kościuszki, Kolejowej, Parkowej, Poznańskiej, Toruńskiej i Błonie. Na miejscu działania prowadzi pogotowie energetyczne.

fot. OSP Krośniewice
- reklama -

Najnowsze wiadomości: