reklama
reklama

Dzieci otrzymały prezenty. Kolejna udana akcja Kościoła Jezus Żyje [ZDJĘCIA]

Kilkadziesiąt dzieci otrzymało dziś w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie gwiazdkowe prezenty. To wspólna akcja m.in. Kościoła Chrześcijańskiego Jezus Żyje i Stowarzyszenia Nie Jesteś Sam.

Impreza organizowana przez Kościół Chrześcijański Jezus Żyje odbyła się dziś w CTMiT w trzech częściach o godzinie 11, 13 i 15. Były zabawy, konkursy i dobrze spędzony czas pod okiem grupy animatorów NEBO z Warszawy. Wszyscy uczestnicy dzisiejszego wydarzenia otrzymali paczkę-prezent.

- R E K L A M A -

Wstęp oraz paczki były całkowicie darmowe, ale obowiązywały zapisy.

To już kolejna akcja przeprowadzona przez Kościół Chrześcijański Jezus Żyje. W maju przy wsparciu kutnowskiego stowarzyszenia „Nie Jesteś Sam” na Placu Piłsudskiego rozdano 350 paczek dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat w ramach spóźnionej – przez pandemię – „Gwiazdki”.

Rozdanie prezentów poprzedziły zabawy, które przygotowała grupa animatorów z fundacji NEBO z Warszawy. Akcję przerwała kapryśna pogoda i była ona kontynuowana w lipcu.

Zobacz zdjęcia z dzisiejszego wydarzenia w CTMiT:





















- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: