Pewna wygrana Polfarmexu w Tarnobrzegu

Koszykarze Polfarmexu Kutno pewnie wygrali w Tarnobrzegu z tamtejszą Siarką 86-61. W zespole z Kutna najskuteczniejszy był Michał Marek, który rzucił 14 punktów.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy, którą pierwszą kwartę wygrali 15-12. Drugie dziesięć minut należało już jednak do kutnian. Podopieczni Jarosława Krysiewicza wygrali dziesięcioma punktami, 27-17.

- R E K L A M A -

Po zmianie stron mecz był wyrównany i trzecia kwarta zakończyła się minimalną wygraną Siarki 15-14. Ostatnia, decydująca kwarta to prawdziwy koncert Polfarmexu, który rzucił aż 19 punktów więcej od rywali i w całym spotkaniu zwyciężyli 86-61.

Siarka Tarnobrzeg 61-86 Polfarmex Kutno
(15-12, 17-27, 15-14, 14-33)

Siarka: Sewioł 0, Niedźwiedzki 10, Stanios 11, Gazarkiewicz 3, Długosz 17, Czyżnielewski 7, Rypiński 1, Nowicki 10;

Polfarmex: Marek 14, Zębski 8, Sobczak 6, Pawlak 4, Kobus 11, Tradecki 3, Wojdyła 9, Szwed 10, Janiak 10, Majewski 11.